VESELÉ ZÚBKY

 
SÚŤAŽ
 Na to, aby sme boli zaradení do žrebovania, stačí zaslať obrázky inšpirované piatimi zúbkovými rozprávkami alebo jedno video, na ktorom je zaznamenané, ako spievame jednu z pesničiek Zubožrút, Zubné kefky, Medzizubné kamarátky, Zdravá strava a Trvalé zúbky.
 Do súťaže sa môžu zapojiť všetky triedy I. stupňa. Do žrebovania bude zaradená každá jedna trieda. 
Špeciálnu cenu dostane aj trieda s najkreatívnejším obrázkom/obrázkami a aj trieda s najkreatívnejším spracovaním zúbkovej pesničky, resp. pesničiek.

 

ČO VYHRÁVA VÍŤAZNÁ TRIEDA PRE ŠKOLU
- Koncert zúbkovej hliadky, t.j. Mira Jaroša, Roba Pappa, Bystríka, Zuzky Haasovej a Moniky Haasovej pre školu (termíny a podrobnejšie informácie nájdete v štatúte súťaže).
- Produkty z portfólia vlastných značiek dm v hodnote 2 000 eur.

ČO VYHRÁVA VÍŤAZNÁ TRIEDA PRE SEBA
- Zúbkovú hliadku osobne na jednej vyučovacej hodine vo svojej triede. Deti tak budú mať jedinečnú možnosť osobne sa stretnúť, porozprávať a odfotiť s Mirom Jarošom, so Zuzkou Haasovou, s Robom Pappom, Monikou Haasovou a Bystríkom.
- Kozmetické balíčky pre všetky deti z triedy, ako aj pre pani učiteľky, ktoré s deťmi kreslili obrázky, resp. cvičili pesničky.

OBRÁZKY inšpirované zúbkovými rozprávkami zasielajte poštou na adresu dm drogerie markt, Na pántoch 18, Bratislava 831 06, označenie Veselé zúbky. Víťazná trieda získava toľko balíčkov, koľko obrázkov zašle.

VIDEÁ zaznamenávajúce spev zúbkovej pesničky či pesničiek zasielajte
a)do veľkosti 5 MB e-mailom na Diana.Masicova@dm-drogeriemarkt.sk,
b)alebo na e-mail Diana.Masicova@dm-drogeriemarkt.sk prostredníctvom servera www.uschovna.cz,
Všetky ďalšie informácie k súťaži nájdete v štatúte súťaže.