Vráťme knihy do škôl 2017     web

Tento rok bolo 7121 príspevkov. Veríme, že aj tento rok sa šťastie usmeje na jedného z nás a vyžrebujú niekoho z našej triedy.
 
Súťaž trvá od 1.2.2017 do 31.3.2017. Študent môže cez svoj účet nahrať ľubovoľný počet príspevkov. Čím viac recenzií nám pošleš, tým sú tvoje šance na výhru vyššie. 
 
Výhercovia sa určia žrebovaním, dňa 11.4.2017.

Kto sa môže zapojiť?
Keďže sme mali žiadosti z rôznych škôl po celom Slovensku, rozhodli sme sa, že tento rok sa môžu zapojiť úplne všetci školáci! Súťaží sa v 3 kategóriách: Materské školy, Základné školy a Stredné školy.

Dôvod je jednoduchý. Vidíme, že už malé detičky majú záujem o knižky, a projektom chceme motivovať materské školy, aby s nimi čo najviac čítali a prehlbovali tak lásku ku knihám.
Rovnako je to aj v prípade základných škôl. Veríme totiž, že tou správnou inšpiráciou, dokážeme vychovať sčítanú generáciu, ktorá bude milovať knihy.

Projekt Vráťme knihy do škôl je zameraný na podporu čítania a vytvárania pozitívneho vzťahu ku knihám medzi žiakmi. Máme ambíciu, aby sa všetci žiaci a študenti na Slovensku spojili prostredníctvom knihy.