NOC v škole           foto

 V stredu 16. novembra 2016 sme mali NOC v škole.
8. A si pre nás pripravila super súťaž MILUJEM SLOVENSKO, ako súčasť školskej akcie- TRIEDA pre TRIEDU.
družstvo Adelky: Matúš B., Matúš K., Filip, Šimon, Oliver, Mária
družstvo Martinky: Dávid K., Dávid P., Jakub Z., Natália, Viktor, Denis
Hádali sme zvieratká a športy, ktoré nám ukazoval kapitán, Denis odlavoval tak sme mali narodeninový darček s otázkami, hádali sme názov pesničiek, spevákov, hádali sme mestá a prikladali puk. Vyhrávalo družstvo Adelky, ale vo finále (kde sme tipovali čísla) zabojovalo družstvo Martinky a celkovo vyhralo.
Po súťaži sme sa chvíľu zahrali na tabletoch a potom spoločne zasúťažili štvrtáci a ôsmaci v  kohútich zápasoch a zabavili sa spolu. Ďakujeme 8. A triede.
 
V triede sme si zahrali spoločenské hry, pochutnali si na pizzi (ktorú sme si objednali), čakali nás tvorivé dielne- pieskovanie, modelovanie, ... 
 
Potom sme šli na nočnú odvahu- bola na chodníku za bitúnkom, kde sme stretli bielu pani, smrtku, kata, ktorý nám dával hádanky a nakoniec nás vystrašil nočný hlas. Neprekonali sme strach, preto sme cestu absolvovali po skupinách, ale prešli sme to celá trieda.
 
Od 22:00 do 24:00 bola na strednej chodbe diskotéka, a tí čo nemali chuť tancovať sme si zahrali spoločenské hry naša trieda- UNO, kvarteto, TIK TAK BUM junior.
 
Od polnoci sme si ešte pozreli film MASKA a rozprávku STRAŠIDELNÝ DOM. O 3:15 sme sa snažili zaspať. 
 
Vo štvrtok ráno o 6:30 sme vstávali a 17. novembra bol štátny sviatok, preto sme mali voľno a šli sme dospať prebdenú noc.